Darujte nám prosím Vaše 2%

Milí priatelia!

„Život je 10 percent toho, čo sa s vami stane a 90 percent toho, ako na to reagujete.“ —  Lou Holtz

Vaše 2 % využijeme na 100 %.

Pre Vás je to kvapka, no pre nás to znamená:

Matinovi budeme vedieť zabezpečit za rok dva – tri rehabilitačné pobyty a logopedicke pobyty v Škole slova
Budeme môcť Martinovi zakúpiť pomôcky ( napr. špeciálne ortézy, z ktorých aktuálne vyrástol)

Rozhodli sme sa však, že naše združenie chce pomáhať aj iným, a tak naše OZ Život naruby zakúpilo tento rok z Vašich dvoch percent DVA hygiencké vozíky a darovalo ich Plavárni v Starej Ľubovni a Kúpeľom Smerdžonka v Červenom Kláštore.
Rovnako vďaka Vašim dvom percentám sme spustili druhý ročník kampane HANDICAP FRIENDLY ( za financie z dvoch percent sme zakúpili tričká) a vďaka ľudskej štedrosti sme náklad štvornásobili a premenili tak na ŠESŤ MANIPULAČNÝCH PULTOV pre väčšie imobilné detičky, ktoré čoskoro poputujú do Slovenských nemocníc.

Ak sa rozhodnete, že svoje 2 % darujete práve nášmu združeniu a podporíte tým nielen nášho Martinka, budeme Vám zo ♥️ vdační za Vašu podporu.
Spolu s Vami to dáme!

Názov: Občianske združenie Život naruby
IČO: 53441141

1. DO 15. 2.2024 nahlásiť svojmu zamestnávateľovi o vykonanie ročného zúčtovania a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
 

2. Tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane vyzdvihnúť u zamestnávateľa.

 
3. Vyplniť tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov FO  (kliknutím na názov tlačiva si ho môžete stiahnuť) a zaniesť na daňový úrad, alebo to za vás urobíme aj my (stačí nám napísať na info@zivotnaruby.org alebo zavolať na 0918 817 395).

Vypĺňajú prijímateľa a výšku poukázanej sumy 2% z dane priamo v tlačive daňového priznania.

1a. Fyzická osoba, ktorá vypĺňa daňové priznanie typu A. Vyplní údaje o prijímateľovi v VIII. oddiele – VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane podľa § 50 zákona. V tlačenej podobe (pdf) je vyhlásenie na strane 5 tlačiva.

1b. Fyzická osoba /SZČO/, ktorá vypĺňa daňové priznanie typu B. Vyplní údaje o prijímateľovi v XII. oddiele – VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane podľa § 50 zákona. V tlačenej podobe (pdf) je vyhlásenie na strane 12 tlačiva.

1c. Právnická osoba /s.r.o., a.s., družstvo, …/, ktorá vypĺňa daňové priznanie k dani z príjmov PO. Vyplní údaje o prijímateľovi v VI. časti – Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov právnickej osoby. V tlačenej podobe (pdf) je vyhlásenie na strane 12 tlačiva (resp. v prílohe, pokiaľ je prijímateľov viac).

2. Daňové priznanie je ideálne posielať elektronicky.

zdieľanie článku

Ďalšie články

Máš záujem o tričko?

✔️ Vyplň tento formulár
✔️ Pošli dobrovoľný príspevok na transparentný účet: SK0909000000005178450183
Do poznámky napíš 3čko (Z príspevku bude uhradené poštovné 2,40 € a balné 0.40€ 😉👍)