2%

Milí priatelia!
„Keď o niečom vieš snívať, dokážeš to aj uskutočniť.“ Enzo Ferreri

Veľmi si vážime, že ste nášho Maťka podporili 2 percentami natoľko, že mohol absolvovať po náročnej, ale úspešnej operácii, dvojtýždňový rehabilitačný pobyt v Axise. Rovnako sme vďaka Vašej štedrosti mohli spustiť kampaň HANDICAP FRIENDLY ♥️

Pomôžte nám, prosím, plniť naďalej naše sny 🙏 Aj tento rok môžete Maťkovi pomôcť darovaním svojich dvoch percent, a to nášmu Občianskemu združeniu Život naruby.

Od nového roka, sa nám podarilo zabezpečiť Maťkovi rehabilitácie ambulantnou formou a to až štyrikrát do týždňa, čo prinaša naozaj viditeľné pokroky. Terapie sú náročné časovo, ale tiež finančne a tak každé euro sa ráta 🙏 Rovnako veríme, že naše OZ rozbehne ešte viac projektov…

Ale veď, nechajte sa prekvapiť 🥰 Zo srdca Vám za Vašu priazeň ďakujeme naozaj veľmi pekne! Postup, udaje a tlačivo, nájdete tu:

1. DO 15. 2.2022 nahlásiť svojmu zamestnávateľovi o vykonanie ročného zúčtovania a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
 

2. Tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane vyzdvihnúť u zamestnávateľa.

 
3. Vyplniť tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov FO  (kliknutím na názov tlačiva si ho môžete stiahnuť) a zaniesť na daňový úrad, alebo to za vás urobíme aj my (stačí nám napísať na info@zivotnaruby.org alebo zavolať na 0918 817 395).

Vypĺňajú prijímateľa a výšku poukázanej sumy 2% z dane priamo v tlačive daňového priznania.

1a. Fyzická osoba, ktorá vypĺňa daňové priznanie typu A. Vyplní údaje o prijímateľovi v VIII. oddiele – VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane podľa § 50 zákona. V tlačenej podobe (pdf) je vyhlásenie na strane 5 tlačiva.

1b. Fyzická osoba /SZČO/, ktorá vypĺňa daňové priznanie typu B. Vyplní údaje o prijímateľovi v XII. oddiele – VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane podľa § 50 zákona. V tlačenej podobe (pdf) je vyhlásenie na strane 12 tlačiva.

1c. Právnická osoba /s.r.o., a.s., družstvo, …/, ktorá vypĺňa daňové priznanie k dani z príjmov PO. Vyplní údaje o prijímateľovi v VI. časti – Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov právnickej osoby. V tlačenej podobe (pdf) je vyhlásenie na strane 12 tlačiva (resp. v prílohe, pokiaľ je prijímateľov viac).

2. Daňové priznanie je ideálne posielať elektronicky.

zdieľanie článku

Ďalšie články

Aktuality

Sme svetoví!

25. október je svetový deň venovaný ľuďom, ktorí sa statočne pasujú s nevyliečiteľnou chorobou spinou bifidou ( razštepom chrbtice).Dajme si vzájomne vedieť, že ľudia s

Pokračovať v čítaní

Máš záujem o tričko?

✔️ Vyplň tento formulár
✔️ Pošli dobrovoľný príspevok na transparentný účet: SK0909000000005178450183
Do poznámky napíš 3čko (Z príspevku bude uhradené poštovné 2,40 € a balné 0.40€ 😉👍)